Beschreibung
JODA Holsteinzaun >95< classic 200 x 60 cm
Details anzeigen

JODA Holsteinzaun >95< classic 200 x 60 cm
Details anzeigen
| Gewicht | 11570 g |
|---|---|
| Größe | 600 × 2000 × 50 mm |
| Breite (mm) | 2000 |
| Höhe (mm) | 50 |
| Länge (mm) | 600 |
| Lamellenabmessung | 20×95 mm |
| Lieferanten Artikelnr | 83070456 |
| Materialdetailtyp | Holz |

